Vetëm 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi i shumëpritur, mes Ardian Bujupit dhe Xhensila Myrtezajt.

Një këngë ritmike e gërshetuar me fjalë të freskëta vere menjëherë vodhi vëmendjen e të gjithëve, duke u dëgjuar gjithandej, e kjo e bëri të mùndur që vetëm në pak ditë ky bashkëpunim të numërojë 4 milionë klikime në Youtube.Ardian Bujupi 🇨🇭#1 🤯❤️ @xhensilamyrtezaj Photo shared by Ardian Bujupi on July 14, 2020 tagging @mixeyofficial, @entermedia.tv, @unleadedofficial, @mumaofficial, and @officiallmb. Image may contain: 2 people, people sitting

Së fundmi ka qenë vetë Ardiani ai i cili nëpërmjet llogarisë së tij në “Instagram” ka treguar se melodia e kësaj kënge është duke u dëgjuar masívisht edhe në Zvicër, ku është e para ‘on trending’.

Por nuk mbaron këtu, pasi kënga po ashtu është e para edhe në Lihtenshtein dhe e dyta në Maqedoni, çka përkthéhet në një sukses të jashtëzakonshëm për dyshen, kur kënga ka vetëm 4 ditë që është publikuar.

Padyshim që artistët duhet të jenë shumë të kënaqur për këtë arritje të rradhës.

Kujtojmë se bashkëpunimi i parë i tyre, me titull ‘Çika çika’ numëron 104 milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!