Prej pak kohësh, këngëtari Ardian Bujupi është përfolur se po shijon romancën e tij të re me një modele, e cila quhet Sabrine Khan.

Vajza në fjalë është modele në klipin e këngëtarit të titulluar “Modela” dhe duket se ky projekt ka qenë një ogur i mirë për Bujupin.

Në fillim të javës këngëtari i mohoi thashéthemet kur ishte i ftuar në “NIN”, duke thënë se janë thjesht shokë, por nuk na e mbushi shumë mendjen.

Dhe këtë herë kemi përgatitur prova të fòrta.

Ajo që ndodhi është se autori i hitit “Andiamo” vendosi tu përgjigjej pyetjeve të fansave në Instagram, ku padýshim nuk kanë mùnguar as pyetjet për Sabrine.

Fansi e pyet Ardianin se çfarë e ka Sabrine dhe ai ia kthen: “Qikë t’hallës. Jemi vetëm shokë.”

Hmm, lind pyetja se që kur kanë filluar shokët të bëjnë foto kaq romantike?!

Për më tepër, kjo foto me të cilën ai e uroi modelen për ditëlindje s’na duket fare si një foto që mund ta bëjnë shokët, në një dhomë gjumi…

Mos të shkojmë pastaj te videot e TikTokut që janë edhe më flàkë. Madje nga ato duket se çifti kanë nisur edhe bashkëjetesën.

Ja shihni vetë.

Modelja nuk ka nguruar të mbéshtésë Ardianin për projektin e ri, duke postuar video të shumta në Instagram.

Hmm, si mendoni ju? Shoqe, çikë halle, apo diçka më shumë?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!