Si shumica e vajzave të showbiz-it shqiptar, edhe modelja Arbenita Ismajli u tùndùa të ndryshojë look-un e saj këtë verë.

Ajo nuk lùajti me ngjyrat duke vazhduar t’i qëndrojë besnike ngjyrës origjinale.

Mirëpo, Arbenita shkùrtoi goxha gjatësinë e flokëve dhe duket se u péndua menjëherë.

Teksa ka ndàrë në InstaStory video gjàtë ndryshimit, modelja tregon se partneri i saj Fero s’ka për të qenë àspàk dakord me këtë ndryshim.

Duket se reperi e pëlqen Arbenitën me flokë të gjatë, ndaj ajo shkruan krahas videos:

“Burri do të më vràsë!”, siç e quan ajo Feron.

Epo, tepër vonë! Flokët u shkurtuan dhe modelja ka tashmë një pamje të re verore.

Po ju me cilin ‘look’ e pëlqeni më shumë Arbenitën?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!