Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka vendosur që t’ju tregojë fansave se askush nuk është perfekt pavarësisht asaj çfarë tregohet në rrjetet sociale.

Vetë ajo ka postuar një foto nga afër të lëkurës në pjesën e stomankut ku shohim disa shenja strijash.

“Tani kam shenja strijash edhe në stomak”, shkruan ajo në foton që ka postuar në instagram duke lënë të nënkuptohet se ka të tilla shénja edhe në pjesë të tjera të trupit dhe se askush në të vërtetë nuk është pérfekt.Arbenita “kall” rrjetin me foto të nxehta! | Iliria News Agency

Edhe pse modelja u pérfol pak kohë më parë për ndérhyrje estetike në një klinikë ruse, vetë ajo mòhoi gjithçka.

Arbenita ka pranuar se ka ndërhyrë vetëm për të rimòdeluar gjòksin, një ndërhýrje që  i është dashur ta bëjë dy herë, pasi herën e parë nuk shkoi mirë.strija, Arbenita

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!