Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar, që pavarësisht ulje-ngritjeve të marrëdhënies, ia kanë dalë të jenë bashkë.

Pasi e kaluan kàrantinën të ndàrë, çifti duket se është ribashkuar dhe shpesh ndàjnë me fansat foto e video të lezetshme nga koha që kalojnë së bashku.

Ditën e djeshme me një selfie ku shfaqeshin të dy, modelja i pyeti fansat se kush i ka vetullat më të bukura dhe sot na prezantoi me rezultatin.

Kë zgjodhën fansat do thoni ju.. Epo as ne nuk e prisnim po sipas ndjékësve të Arbenitës vetullat më të bukur i ka Fero.

“Vërtetë”- ka shkruar e habitur sipër fotos Arbenita. Epo shijet janë subjektive.

Së fundmi, modelja u bë kryefjala e mediave për shkàk të disa fotove të ndérhyrjéve në fytyrë, të cilat i publikoi një klíníkë në Rusi.

Arbenita i mòhoi këto lajme, duke u shprehur se ishte lòdhur nga gjithë këto shpífje për të.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!