Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë.

Megjithëse e ndau lajmin e bukur në ditën e lindjes së partnerit, Eduartit, Arbana ka vendosur të jetë e rezervuar lídhur me detaje të tjera rreth shtatzënisë së saj.

Ende nuk është konfirmuar nga çifti gjinia e bebushit, por lart e poshtë po flitet se moderatorja dhe Eduarti po presin një djalë.

Ky do të jetë djali i dytë i Arbanës, pas vogëlushit Jon nga martesa e saj e parë.

Pavarësisht se nuk preferon të ndàjë detaje nga pritja e ëmbël, moderatorja i “qàu disa halle” me ndjékësit e saj në Instagram.

Duket se népsi për Arbanën ka arritur kùlmin, aq sa ajo gatuan aq ushqime të ndryshme, sa s’di ç’të hàjë më parë.

Dilema e ditës së sotme ishin makaronat tagliolini dhe tagliatelle, të cilat i kishte gatuar të dyja llojet.

Arbana s’ka vendosur dot ç’të hùjë dhe këtë “hùll” shtatzënie ia ka treguar edhe ndjékësve të saj.

“Dilemat e një gruaje shtatzënë”- shprehet moderatorja teksa filmon makaronat aq të shijshme që na futën népsin edhe ne.

Ne themi pak nga të dyja! Ose të gjitha nga të dyja llojet më mirë! Një gruaje shtatzënë i falen kilogramët!Arbana Osmani shtatzanë për herë të dytë, ja komenti në rrjetet ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!