Moderatorja tashmë prej gati 6 muajsh është në pritje të ëmbël dhe thuhet se do të bëhet sërish nënë e një djali.

Deri tani ajo është treguar e kujdésshme duke mos u shfaqur me barkun e rrumbullasosur.

Madje në fotot e publikuara e shohim me veshje të gjëra, ose zakonisht duke e mbuluar pjesën e barkut, raporton ArkivaShqip.Arbana Osmani Mengjesi im i preferuar, me kapucino, briosh dhe @uji_qafshtama ❤️ Have a good day everyone! Photo by Arbana Osmani on July 02, 2020. Image may contain: 1 person, sitting and outdoor

Por së fundmi ajo ka pozuar me një fustan të bardhë dhe këtë herë zbùlon barkun e rrùmbullakosur.

Ajo shfaqet në kuzhinë teksa po gatuan peshk dhe shihet tejet e buzëqeshur ndërsa zbulon për herë të parë barkun.

Arbana e dha vetë lajmin e shtatëzanisë në ditën e saj të lindjes që përkonte gjithashtu me ditëlindjen e Eduardit, partnerit të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!