Modelja dhe këngëtarja shqiptare nga Maqedonia,  Afërdita Dreshaj i është nënshtrùar testit për COVID-19 dhe përgjigjen e ka publikuar në ‘Instagram’.

Fatmirësisht modelja nuk rezulton pozitive dhe këtë e vërtetoi përmes përgjigjes së tampònit që ka kryer së fundmi.

“Negative, pa Corona”, shkruan Afërdita krahas testit duke treguar kështu se fatmirësisht nuk ka asnjë arsye për t’u shqétësuar.

Modelen e kemi parë së fundmi me pushime në Miami tek i njëjti resort ku dy vite më parë kurorëzoi në martesë dashurinë me Jakub.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!