Një foto e sapopublikuar nga Capital T ka ndézur rrjetin. Ai ka ndàrë një foto pranë modeles së njohur, Adrola Dushi dhe e ka shoqëruar me një ‘emoji’ zemër.

Ok mos përhapni pànik, por po… mund të jetë e vërtetë! Capital T dhe Adrola Dushi ndoshta janë çifti më i ri në showbiz dhe këtë e mendojmë falë fotos së fundit që reperi ka postuar në profilin e Instagram-it.

Kjo ka bërë që menjëherë fansat të shpërthejnë në komente duke pritur për një konfirmim se çfarë po ndodh mes tyre, por edhe duke i komplimentuar.Capital T dhe Adrola Dushi janë çifti më i ri i showbizit? - News31

Po ashtu ekziston mundësia që ata të dy janë duke qëndruar bashkë pasi janë në xhirimet e videoklipit të ri të reperit. Nga ku mund të jenë shkëpùtur edhe këto foto:

Megjithatë vlen të përmendet që Capital T i ka bërë shpesh ndjékësit konfuzë me postimet e tij të mëparshme, por asnjëherë nuk ka folur për jetën e tij private.

Pra mund të jetë edhe një lojë e tyre, para publikimit të këngës. Sido që të jetë, ne na mbetet vetëm të presim e të shohim. Fotoja ngre dyshime të forta gjithsesi!Capital T 💘 Photo shared by Capital T on July 22, 2020 tagging @adroladushi. Image may contain: 2 people, selfie, beard and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!