Ditën e djeshme, këngëtarja Adelina Tahiri ndau në rrjete sociale disa poza super séksi ku kishte pòzuar me bíkíni dhe tregonte linjat e saj pé-+rfekte.

Megjithëse ka arritur të ketë një trup super të mirë që pas lindjes së djalit dhe është kujdesur goxha për format, duket se këngëtarja nuk i ka rezistuar tùndimit për të bërë pak photoshop.

Në njërën prej pozave, ndjékësit kanë vënë re menjëherë shtrembërimin e derës dhe tubit të ujit, të cilat ndodheshin në sfondin ku kishe pozuar këngëtarja.

Të shumta ishin komentet që vérshuan në profilin e saj duke e akuzuar për photoshop, ndërsa Adelina më në fund ka reàguar.

Ajo ka zgjedhur të mos kthejë asnjë përgjigje por të fshijë foton e publikuar.

Fotoja e photoshop-uar nuk ndodhet më në profilin e saj, ndërsa pak minuta më parë ka publikuar një tjetër foto me bíkíni nga plazhi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!