Ballina Uncategorised Qélloi me shpùllë bashkëshortin, shikoni sa shtrenjtë e pàguan këtë veprim Jonida

Qélloi me shpùllë bashkëshortin, shikoni sa shtrenjtë e pàguan këtë veprim Jonida

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë padýshim një prej çifteve më të dashura për publikun.

Një ditë më parë aktorja postoi në instagram një video ku ngàcmònte Besnikun i cili ishte shumë seriòz ndërsa drejtonte mjetin.jonidavokshiofficial

Ajo e qéllon me shpùllë, ndërsa më pas fillon të qeshë, por duket se kjo shpùllë i ka kùshtuar Jonidës.

Aktorja për të shpàguar pëllëmbën që i dha të shoqit ka vendosur ti ofrojë atij një darkë.

Duhet ta qerasja me një super darkë në kémbim të shpùllës”, shkruan Jonida krahas një fotoje ku ata të dy pòzojnë duke buzëqeshur në një restorant ndërsa présin darkën.jonidavokshiofficial

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani flet për herë të parë për puthjen e vitit me Dondin gjatë emisionit PërPuthen (VIDEO)

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi...

Semi flet në gjumë, banorët tremben, ja çfarë tha…(VIDEO)

“Big Brother VIP” është kthyer ndër programet me shikueshmëri më të lartë duke konkuruar bindshëm programet e ngjashme në ekrani e madh të Top...

Bora dhe Donaldi nuk janë ndarë asnjëherë?! Ja faktet! (FOTO)

Aktori Donald Veshaj duket se nuk mund të kalojë asnjë ditë në “Big Brother VIP” pa e përmendur historinë e bukur të dashurisë që...

Puthja e vitit me Donaldin, më në fund reàgon edhe vetë Bora Zemani (FOTO)

Aktori i humorit, Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani vendosën të takohen mbrëmjen e së premtes gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” dhe të...

Pas puthjes së bujshme me Donaldin në Big Brother, Borës i ndodh e paritura…(FOTO)

Mbrëmjen e së premtes moderatorja e PërPuthen Bora Zemani u shfaq në shtëpinë e Big Brother VIP. Ajo tha se kishte dashur të bëhej pjesë...
error: Alert: Content is protected !!