Ballina Showbiz Sara pòzon me bíkini, Ledri zbulon anën e tij romantike, ja si...

Sara pòzon me bíkini, Ledri zbulon anën e tij romantike, ja si e thërret me përkëdheli

Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Edhe pse ata të dy ende nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë, Sara është gati në muajin e 6-të të shtatëzanisë dhe sipas gjasave ata do të bëhen prindër të një vajze.

Në një intervistë të pak kohëve më parë, Ledri zbuloi se si ishte njohur me Sarën si dhe disa detaje të tjera nga lídhja e tyre.O sheqer”/ Ledri Vula nuk përmbahet dot para fotos së partneres së ...

Në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë fotot e përbashkëta, por edhe komentet romantike që i bëjnë njëri tjetrit.

Ledri madje sapo na zbùloi se si e qùan Sarën me pérkédheli pérmes një komenti që ka bërë në një foto të saj.

Ajo ka pozuar nga plazhi me bíkíni, ndërsa Ledri shkruan: “O sheqer”, duke i bërë të gjithë fansat dhe miqtë ta quajnë romantik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...