Ballina Aktualitet Këngëtarja shqiptarë rréfen tmérrin: Më vdíq mamaja në gjumë

Këngëtarja shqiptarë rréfen tmérrin: Më vdíq mamaja në gjumë

Këngëtarja Vjollca Haxhiu ishte e ftuar këto dit në emisionin “Rudina” në “Tv Klan” ku ndàu me publikun projektet e saj muzikore si dhe detaje nga jeta private.

Ajo ka treguar për herë të parë momentin e dhímbshëm kur nëna e saj ndërroi jetë, ku këngëtarja ishte vetëm 23 vjeç.

Vjollca tregoi gjatë emisionit se ajo ndërroi jetë krejt paprítur në gjumë dhe ishte një dhímbje shumë e madhe për të dhe motrat e vëllezërit e saj.Vjollca Haxhiu, rrëfen: Nëna papritur më vdiq në gjumë

Këngëtarja tha se e pérjétoi shumë réndë largimin nga jeta të së ëmës dhe hoqi dòrë nga muzika për gati një vit, duke ndérprérë çdo gjë, madje edhe shkollën.

Ajo tregon gjithashtu se gjatë kësaj periudhe pati edhe disa probleme shéndetésore ku si pàsojë e hùmbjes së imùnitetit, pati pròbleme me stomakun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...