Ballina Showbiz Fansat të zhgénjyer nga Getinjo, por ja réagimi i tij

Fansat të zhgénjyer nga Getinjo, por ja réagimi i tij

Dy ditë më parë Getinjo pùblikoi këngën e tij të re “P9”, pas një mungese disa mujore.

Mirëpo, dùket se ka patùr edhe nga ata që nuk e kanë prítur dhe aq mirë projektin e fundit dhe i janë kthýer reperit duke e krítíkùar se ka réné shumé, apo edhe nga ata që kànë shkùar më tej, duke i thënë se ka déshtuar.

Këtyre komenteve Getinjo u është përgjigjur me një status në Instastory, ku shkruan se nuk ka punuar për famë, por për qejfin e tij.

Ai shton se mund të kthéhet me muzikë të mirë dhe të na çùdísë të gjithëve në mënyrë të pàprítur, duke thënë se kështu tipi është ai.

Po më çùdísin disa komente “Ke dështu, s’po e djég, ke rénë shumë”! Unë nuk kam punuar për të qénë në qendër të vëmendjes këto 2-3 vite. Për qejf kam punuar, kam jetuar me të gjitha të mirat, pa strese, pa kòmplíkíme. Kështu tipi jam unë, kthéhem kur të dua dhe ju hàbís.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...