Duket se këngëtarja Xhensila Myrtezaj po rikthehet fuqíshëm pas karantinës dhe po punon fort për projektin e saj të ri.

Më herët, këngëtarja ndàu në Instagram një foto ku shfaqej me Endrit Mumajesin dhe Anxhelo Kocin dhe nuk e dimë ende nëse bëhet fjalë për një bashkëpunim ose jo.

Nuk ka vonuar shumë dhe këngëtarja ka ndàrë me fansat të tjera detaje për këngën e re që po pritet me padurim. Në InstaStory, Xhensila ka pubikuar një foto producentin e njohur Mixey, në studion e tij në Kosovë.

Duket se ky do të jetë projekti pasues i këngës “Paris”, këngë të cilën e realizoi gjithashtu me Mixey-n. Sipas “Prive”, Xhensila po xhiron në Kosovë edhe klipin e ri.

Ende nuk dihet cili do të jetë titulli i këngës së re dhe nuk kemi një datë publikimi, megjithatë jemi të bindur se projekti do të pëlqehet nga publiku dhe do të jetë një ndër këngët më të dëgjuara të kësaj vere.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!