Këngëtarja Zaimina Vasjari është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video ku shfaqet gjithnjë në super formë.

Ajo ka postuar së fundmi një foto me bikini në oborrin e vilës së saj ndërsa në duar mban një pjatë me makarona, raporton ArkivaNews.

Këngëtarja ka treguar gjithashtu edhe oborrin gjigand të vilës së saj luksoze ku mbizotëron gjelbërimi, pemët si dhe një pishinë.ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ CHEERS per Demin me kokeforte qe duron nje binjak te cmendur si mua 😂 Faleminderit @jolie_event qe na zbukuron gjithmone festat tona 💞 HBD to the best sister 🥰🎂❤️👭 Photo shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ on May 13, 2020 tagging @jolie_event, and @jolie_flower_shop. Image may contain: 2 people, outdoor

“Dëshiron dikush pasta”, shkruan Zaimina krahas fotos ku pozon me një pjatë makarona me fruta deti në duar.

Zajmina prej vitesh është e martuar dhe ka një vajzë me emrin Kloe me të cilën e kemi parë gjithashtu të postojë foto dhe video të shumta në rrjetet sociale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!