Zaimina Vasjari ka festuar ditëlindjen të mërkurën!

Bukuroshja shqiptare mbushi plot 33 vjet në datë 17 qershor dhe sigurisht që pati një festë të bukur ku gjithçka ishte dekoruar deri në detaj.

Zaimina ka ndàrë fotot e dekorit festiv që mban ngjyrat kuqezi, ndërsa vetë ishte veshur me një fustan të kuq që e tregonte shumë séksi.

Ajo ka falenderuar të gjithë miqtë për urimet e përzemërta që ka marrë në këtë ditë, ndërsa ka thënë edhe dy fjalë për ditëlindjen.

“Jam një vit më e madhe, më e zgjuar dhe më mirënjohëse”, shkruan Zaimina.ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ I am another year older, wiser and more grateful 🎂🌹 Photo shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ on June 17, 2020 tagging @jolie_event, and @delikatese.pasticeri. Image may contain: 1 person, standing and indoor

E veçanta e dekorit është torta në ngjyrë të zezë, që ka në krye një kukull e veshur identik si Zaimina me fustan të kuq!

Bukuroshja ka qenë mjaft aktive në Instagram gjatë periudhës së karantinës, kur ndànte edhe këshilla për femrat që duhet të duken bukur në sytë e partnerit edhe kur qëndrojnë në shtëpi dhe jo si shoku i tyre.ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ Birthday Girl 🎂 Thank you everyone for your kind wishes 🥰 Photo shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ on June 17, 2020 tagging @bs_parukeri_estetike, @zv_collections, and @jolie_event. Image may contain: 1 person

Zaimina shprehej se pas punëve dhe kujdesit për fëmijët, e rëndësishme është që të kujdesesh edhe për veten dhe veçanërisht për pamjen.

“Pra, ti lan, shpëlan, gatuan, merr pluhurat, hekuros, ke dhe një fëmijë që do shumë përkujdesje dhe dashuri poor kurrë mos harro të duash dhe veten dhe të kujdesesh për të. Mos u bëj shok me burrin në karantinë, rri po ajo që atij t’i bëjnë sytë 😍 kur të shikon. 🤷🏻‍♀️”.ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt 😍 kur te shikon. 🤷🏻‍♀️ Photo by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ on April 07, 2020. Image may contain: 1 person, sitting, shoes and indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!