Verën e kaluar të gjitha vajzat kanë përqafuar tendecën më të re, atë të qukave. Ato filluan të shtojnë artificialisht qukat në fytyrën e tyre, pasi kështu dukeshin më tërheqëse.

Së fundmi ka qenë artistja e njohur e “ makeup-it”, Sellma Kasumoviq e cila nëpërmjet këngëtares, Xhensila Myrtezaj risolli edhe njëherë këtë trend në vëmendjen e ndjekësve.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo ka treguar Xhensilën me një pamje të kuruar deri në detaje dhe me qukat e mbivendosura në zonën rreth syve.Xhensila Myrtezaj #27 Photo shared by Xhensila Myrtezaj on April 10, 2020 tagging @makeupbyelona. Image may contain: 1 person

Si gjithmonë dhe kësaj rradhe nuk kanë munguar komentet pozitive për këngëtaren.

Duhet përmendur se dhe shumë personazhe të njohur të showbiz-it kanë përqafuar këtë trend duke mos i fshéhur më qukat e tyre nga askush.

Ah ky grimi natyral 🌟🥰 @xhensilamyrtezaj #freckles #beauty #naturalICONSTYLE Ah ky grimi natyral 🌟🥰 @xhensilamyrtezaj #freckles #beauty #natural #xhensilamyrtezaj 📸credit @sellmakasumoviq #iconstylealbania Photo shared by ICONSTYLE on June 10, 2020 tagging @xhensilamyrtezaj. Image may contain: 1 person, closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!