Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se gëzon një marrëdhënie perfekte me partneren e tij, Jonën.

Ai ka ndarë video të ndryshme me të dashurën e tij, duke treguar se shumicën e kohës e kalojnë duke qeshur, ndërsa së fundmi i ka dedikuar fjalët më të bukura të dashurisë.Visjan Ukcenaj My Everything ❤️ @jonaxhelilaj #mypartnerincrime Photo by Visjan Ukcenaj in Hotel Abalone Ksamil with @jonaxhelilaj. Image may contain: one or more people, people standing, sunglasses, sky, ocean, outdoor, closeup, nature and water

“Gjithçka e imja. Partneri im në krím”, ka shkruar Visjani krah postimit ku shfaqet duke shijuar detin me bashkëshorten e tij.

Kujtojmë se Visjani dhe Jona janë prindër të një djali të vogël të quajtur, Divin, i cili duket se i ka dhënë tjetër kuptim jetës së tyre duke e mbushur plot dashuri dhe gëzim./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!