Pas një periudhe të gjatë izòlimi në shtëpi dhe mùngesës prej më shumë se gjysmë viti në tregun muzikor, reperi Ghetto Geasy ka vendosur të rikthehet fuqíshëm në skenë.

Duket se karantina e ka frymëzuar Getoarin për të ‘gatuar’ projekte të reja, teksa lë të kuptohet se kënga e radhës është rrugës.

Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka ndarë një foto nga studio muzikore, ku shfaqet me bashkëpunëtorët e tij.GETOAR SELIMI 🤷🏻‍♂️ Photo shared by GETOAR SELIMI on June 07, 2020 tagging @marshall_jungle, @kicobeats, and @bigdealrec. Image may contain: 3 people, people sitting and indoor

Ai nuk ka treguar asnjë detaj më tepër, duke lënë fansat kuriozë për këngën e re që ende nuk dihet nëse do të jetë solo apo bashkëpunim.

Të gjithë e dimë se këngët e Getoarit priten thuajse gjithmonë mirë nga publiku, ndaj e themi me bindje se edhe projekti i radhës do të jetë një tjetër hit.

Kënga e fundit e lançuar nga reperi titullohet “Moti” dhe është një bashkëpunim me Onat dhe “Shaolin Gàng”. Deri tani, “Moti” numëron 4 milionë klikime në Youtube.GETOAR SELIMI 🔥 Photo by GETOAR SELIMI on May 31, 2020. Image may contain: cloud, sky and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!