Të gjithë e dimë se këngëtarja Era Istrefi vdés të luajë me look-un e saj!

Thuajse çdo stinë, atë e kemi me një ngjyrë e model të ri flokësh dhe duhet ta pranojmë, i shkon shumë çdo pamje.

Madje, këngëtarja s’mund ta linte verën të kalonte pa ndryshuar sërish look!

Në InstaStory, Era ka ndàrë me ndjekësit foto e video me ngjyrën dhe modelin e ri të flokëve, pasi hoqí dorë nga të qenurit kokëkuqe për disa muaj.

Tashmë, këngëtarja është kthýer në një bjonde super séksi, me një gjatësi flokësh deri tek supet.

Duket se Erës po i pëlqen shumë pamja e re, të cilën presim ta shohim sa muaj do t’i zgjasë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!