Listës së hiteve të këtij sezoni veror do t’ju shtohet edhe një tjetër super këngë ritmike!

Venera Lumani dhe Lindi kanë bërë me dije se e kanë gati këngën e tyre më të re.

Në një video të fundit, çifti shfaqet në shtëpi duke u rehatuar në kolltukun e tyre, ndërsa në sfond dëgjohet kënga e re që paska një super ritëm.VENERA Ready for the Summer!
#soon

@greencoastresort 
@andiallko_ Photo by VENERA in Green Coast Resort and Residences with @lind_islami. Image may contain: 2 people, people standing

“Këngë e re, këtë fundjavë”, ka shkruar Venera krah videos ku shfaqet shumë e qeshur së bashku me Lindin.

Kënga pritet të jetë një dedikim dashurie dhe me siguri fansat e dyshes së njohur po e presin me padurim publikimin e saj.

Pasi karantina mori fund, ata i janë rikthyer edhe muzikës live në kryeqytet dhe në qytetet bregdetare.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!