Ndërkohë që janë përhapur fjalët për një ndàrje mes Keisit dhe reperit Stresi, ky i fundit ka habitur me një deklaratë të fundit të bërë në InstaStory.

Stresi ka shprehur dëshirën e tij të madhe për t’u bërë baba, pasi ka publikuar një foto me disa bebe të adhùrueshme që janë shtrirë në krevatet e tyre.

“Marshallah, vetëm një fëmijë do të doja në jetën time, me vullnetin e Zotit”, shkruan reperi në postimin e tij.

Nuk e dimë nëse e ka parë Keisi këtë foto, por pak ditë më parë ajo la të kuptohej përmes një postimi se gjërat në çift nuk janë fare mirë.

Keisi foli për tràdhti dhe tha gjithashtu se nuk ka asnjë arsye për të ardhur në Shqipëri.

“Nëse tràdhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tràdhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndàrë duke i lënë të gjithë të mendojnë se në fakt ndàrja ka ardhur për shkàk të tràdhtisë.

E pyetur nëse do të vijë për pushime nga Kanadaja në Shqipëri, Keisi tha: “Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”. Të kenë marrë fund gjërat përgjithmonë?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!