Pasditet në shtëpinë e Klea Hutës kanë marrë tjetër kuptim tani që moderatorja është bërë nënë për herë të parë.

Që pas rikthimit nga materniteti në shtëpi, Kridin e vogël e priti një surprizë e madhe.

Ndërkohë pas festës, Klea ka ndarë një moment të këndshëm me vogëlushin e saj, të cilin e shoqëron me vargjet e këngës “Màrova” të Fifit.

Në foton e fundit ajo shfaqet duke e përqafuar djalin e saj të vogël, të cilit i ka zënë fytyrën me dorë, duke i ruajtur kështu portretin e tij.

Klea doli sot nga spitali dhe në shtëpinë e saj dhe të Elgitit ishte organizuar një festë surprizë për vogëlushin.

Prej lindjes, moderatorja ndàu me publikun lajmin e bukur dhe foton me bebushin e saj, ndaj shpresojmë që të shohim më tepër nga këto momente të adhùrueshme.Klea Huta • Aмlα • TE DASHUROJME KRID! 04/06/2020 —————————————————————————————— Dua te bej nje falenderim special per @international_turkish_hospital tek te cilet kam ndjekur gjithe shtatzenine dhe ku jam ndjere si ne shtepine time dhe keto jane fjale zemre sepse @arjana.sina ti me bere te ndihem keshtu dhe te jam mirenjohese e falenderuese deri ne fund per gjithcka ke bere per mua. Ishe pikerisht ti qe me drejtove tek @spitalihygeiatirane per lindjen natyrale qe une kisha deshire duke me thene qe vetem aty duhet te lindja natyralisht. Si perfundim une linda sic doja vete, ne menyre natyrale me epidural dhe eshte eksperienca me e bukur e jetes time. Linda me Dr. Helidon Klosin dhe Mami Shpresen te cilet kane bere nje pune te mrekullueshme, te persosur, duke u kujdesur deri ne momentin e fundit me nje perkushtim te jashtezakonshem. Nuk kam fjale per trajtimin dhe kujdesin qe kane treguar. Mirenjohese pafund te gjitheve qe me keni qendruar prane, miqve te mi me te ngushte, njerezve te afert, familja ime dhe kedo qe eshte interesuar gjate gjithe kesaj periudhe. Faleminderit @gelosia_jewelry qe e gdhende emrin e djalit tone ne ar 🧿 E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty 🙏🏻 zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston. Photo by Klea Huta • Aмlα • in Hygeia Hospital Tirana - HHT with @elgitdoda, @gelosia_jewelry, and @spitalihygeiatirane. Image may contain: one or more people and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!