“Përputhen” është kthyer në rubrikën më të pëlqyer për publikun shqiptar, pasi erdhi si një risi në televizionet shqiptare, duke tërhéqur vëméndjen e shumë teleshikuesve.

Si pjesë e emisionit “E Diell”, rubrika ka pasur një rekord klikimesh pasi edhe formati është mjaft interesant.

Disa javë më parë nga ky format doli çifti i parë zyrtar, Ina dhe Geri, të cilët u larguan nga programi.Posts tagged as #olticurri | Wopita

Nga ana tjetër ditën e sotme u largua edhe Antoneta, e vetme pasi nuk arriti të njoh dashurinë e saj.

Ajo realizoi takimin e saj të fundit me Anduelin, por Antoneta réfuzoi t’i jepte një mundësi dhe tashmë të dy u larguan nga programi, për t’ua lënë vendin çifteve të tjera që mund të krijohen në emision.

Javën që lamë pas nga gara u largua Lulzimi, pas réfuzimit nga Antoneta, duke shkàktuar kështu një sërë reagimesh nga fansat.Image may contain: 1 person, standing

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!