Tayna ka nisur performancat ‘live’ në një club në Zvicër!

Reperja shqiptare ka udhëtuar në Bern gjatë fundjavës për të dhùruar një show fantastik, i pari pas mbýlljes nga pandémia e koronavírusit!

Duke qenë se në Shqipëri e Kosovë ende nuk lejohen club-et e natës dhe mbrëmjet ‘live’, Tayna ka udhëtuar jashtë dhe ka dhùruar një performancë të zjàrrtë.

Ajo shfaqet me një ‘look’ të ri në pamjet e fundit të publikuara në ‘Instagram’, ku ka màrrë me mijëra pëlqime dhe komente.

Flokët e saj kanë nuanca nga roza në lejla, apo blu dhe e bëjnë akoma më tërhéqëse reperen që shfàqet në formë të përkryer fizike edhe pse pas karantine!

Tayna udhëtoi më herët drejt Zvicrës në kohën kur Kosova kishte kufijtë e mbýllur, për të finalizuar disa projekte mes të cilëve edhe një klip i ri.

Aktualisht fansat janë në pritje të këngëve të reja, të cilat me sa duken do të jenë hite vere.

Epo, mezi po presim!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!