Stresi ka nxjerrë në treg projektin e tij më të ri muzikor. “Shokun se lo 3”, titullohet kënga e reperit mjaft të pëlqyer nga të rinjtë, që mesazhin thelbësor është besnikëria në shoqëri.

Kënga është publikuar sot në kanalin You Tube. Ndonëse ka vetëm pak orë që ka dalë, kënga duket se është pritur mjaft mirë nga publiku.

Ndërkohë klipi është xhiruar në Tiranë dhe menjëherë ka marrë shumë klikime.   Ndiqni videon e mëposhtme:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!