Këtë vit, Stresi e priti ditëlindjen e tij sapo hyri mesnata, në shoqërinë e familjarëve dhe miqve të shumtë.

Ai organizoi një super festë e cila zgjati thuajse gjithë natën dhe në rrjete sociale ndàu pamje nga festa e ditëlindjes.

Reperi mbushi 33 vjeç, mirëpo prindërit e tij ende e urojnë njësoj si kur ishte fëmijë.

Me fjalë të veçanta nga zemra, e ëma dhe i ati i kanë zbukuruar ditën Stresit me dedikimet e tyre të publikuara në Facebook.

Fjalët e ëmbla të prindërve, reperi s’mund të linte pa i ndàrë me ndjékësit, teksa lë të kuptohet se është màllëngjyer nga shkrimet e tyre.

Stresi e shoqëron postimin me shumë emoji duke qàrë, duke dashur të tregojë sa shumë është prékur nga urimet.STRESI 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Photo by STRESI on June 15, 2020. Image may contain: text that says 'Page' story Your story StReSi Deno Sali Lushaj 12 hrs Qershor Po po Qershor 33 viteve me parë qe linde ne ate kohë unë isha disa vite me ri ti po mbush Me lindjen tende harrova merzitje bana shume seç perballuar Internimin ne te te gjithëve SHPRESES IFATJONES RENEOS ku po vuanin dënimin dhe ardhja jote ne jetë ishte mehlem per zbutjen te .Eh sa vite ja ku ditelindjen tende 33-te krah shok ,djale luftetar lirise Demokracise .Kedi zemra te uroj behesh 100vjec! vetem gezime e suksese ne jete! Shendet mbarsi Perqafimeee. Mos dorëzo kurre'

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!