Reperi i njohur për publikun shqiptar, Stresi, feston sot 33-vjetorin e lindjes.

Ai ka pritur mesnatën në shoqërinë e miqve dhe familjarëve dhe ka organizuar një super festë për 33 vitet e jetës së tij, të mbushura plot aventura.

“Vetem zoti e di sa jam i Gezuar 🙏🙏🙏🙏”- ishin fjalët e reperit krahas fotos nga festa, ku duket torta e ditëlindjes dhe numri 33.STRESI Vetem zoti e di sa jam i Gezuar 🙏🙏🙏🙏 Photo by STRESI on June 14, 2020. Image may contain: night

Mirëpo, teksa nuk ka mbetur njeri pa e uruar, i vetmi urim që nuk pamë rreth e rrotull ishte ai i Keisit.

Ajo dhe Stresi i dhanë fund marrëdhënies së tyre pak kohë më parë dhe duket se ende nuk janë pajtuar.

Akoma nuk dihet arsyeja e ndàrjes së çiftit, megjithatë ata nuk ndíqen më në Instagram.

Teksa Stresi përgatitej për ditëlindjen, Keisi shijonte rrezet e diellit në Kanada, duke mos e vrarë aspak mendjen ç’po ndodh me ish-in e saj.bkc___ instagram story,bkc___, bkc___,

Kjo nuk është hera e parë që reperi dhe partnerja e tij ndahen, ndaj jemi të bindur se nuk është e largët dita e ribashkimit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!