Partneri i aktores së njohur të humorit, Delinda Dishës, feston sot 31-vjetorin e lindjes së tij.

Për këtë arsye, aktorja ka gjetur rastin t’i shprehë Eldos edhe njëherë dashurinë dhe vlerësimin e madh që ka për të si partner, nëpërmjet fjalëve më të ëmbla.

Delinda tregon se vazhdon të jetë kokë e këmbë e dashuruar me të, madje dashuria e saj vazhdon të shtohet çdo ditë e më shumë.Burri i Delinda Dishës flet për martesën: Nuk jemi çifti perfekt ...

Aktorja tregon se dyshja dëshiron një tjetër fëmijë pas bekimit të parë, Dasantinit dhe këtë dëshirë e shpreh publikisht në urim.

“Dhe 100 shpirti im , gjysma ime , Eldo ime 🥰 Gezuar 31 -vjetorin dashuri !
Ndoshta ta kam thene e sterthene qe te dua po cdo dite e me shume te dua te besoj , te respektoj , te ndjej , te adhuroj, te kuptoj e kam nevoje per ty dhe per gjithcka tenden .Zoti na bekofte se shpejti me nje tjeter dashuri te madhe si e para dashuri Dasantinin . Bekime lumturi!”- janë fjalët e saj.

Veçse partnerë në jetë, Delinda dhe Eldo janë gjithashtu kolegë në punë. Pas largimit të bujshëm nga “Portokalli”, Delinda ka pozicionin e aktores në “Klanifornia”, ndërsa partneri i saj është kostumograf i këtij programi. Delinda Disha Edhe 100 shpirti im , gjysma ime , Eldo ime 🥰 Gezuar 31 -vjetorin dashuri ! 
Ndoshta ta kam thene e sterthene qe te dua po cdo dite e me shume te dua te besoj , te respektoj , te ndjej , te adhuroj,  te kuptoj  e kam nevoje per ty dhe pergjithcka tenden .Zoti na bekofte se shpejti me nje tjeter dashuri te madhe si e para dashuri Dasantinin . Bekime lumturi 🎊🎉🥳🥰😍❤️ Photo shared by Delinda Disha on June 09, 2020 tagging @eldo_disha007. Image may contain: 2 people, people standing and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!