Reperi Getinjo feston sot 29 vjetorin e lindjes dhe me këtë rast urimin dhe premtimin më të veçanta ja ka bërë vetë vetes.

Ai ka postuar në instagram një foto ndërsa krahas saj shkruan se pavarësisht faktit që deri tani ka jetuar pa rregulla, tashmë ka vendosur të ndryshojë dhe ti kushtojë më shumë rëndësi muzikës.JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER lazy af Photo by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER on June 10, 2020. Image may contain: 1 person, sunglasses, selfie and closeup

“Gëzuar ditëlindjen vetes, 29. Sot u bërën 29 vjet plot jetë! Faleminderit Zotit dhe familjes! Unë në këto vitet e fundit kam jetuar pa rregulla, pa plan diqysh hiç sma ka ndi për kurgjë!

Në këtë vit kam vendosur të ndryshoj shumë sende tek vetja, të punoj më shumë me veten, mu larguar pak prej jetës “Argëtim pafund” dhe gjithashtu mi kushtu rëndësi shumë më shumë profesionit tim Muzikës. Ju dua”, shkruan Getinjo në statusin e tij ndërsa ka marë qindra mesazhe urimi nga miq dhe fansa.JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER HBD to me ok 👽 29’ //Sot u bonen 29 vjet plot jete!
Faleminderit Zotit dhe familjes! 
Un n’kto vitet e fundit kom jetu pa rregulla,pa plan diqysh hiq sma ka nij per kurgjo! N’kete vit kom vendos me ndryshu shum sene te vetja,me punu ma shum me veten mu largu pak prej jetes “CHILL NONSTOP” dhe gjithashtu mi kushtu rendesi shum ma shum profesionit tem MUZIKES!  Ju dua❤️ Photo by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER on June 12, 2020. Image may contain: 1 person, closeup and indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!