Prej ditësh përflitet se reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Madje u tha se gjinia e bebes ështê vajzë.

Asnjê nga dy protagonistët nuk ka konfirmuar ende asgjë, megjithatë në një intervistë për “NIN” Ledri u shpreh se po e pret me qejfin më të madh ditën kur do të bëhet baba.Sara Hoxha U’d think it’s mine the way I took it.. Photo shared by Sara Hoxha on May 25, 2020 tagging @asos. Image may contain: 1 person, standing

Ndërsa së fundmi, Sara ka publikuar një foto me bíkini ku duket mjaft në formë dhe me barkun e sheshtë.

Duket se ajo ka dashur të mòhojë lajmet e shtatzënisë, por sido që të jetë flitej se ajo është në muajt e parë dhe barku mbase nuk duket akoma.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!