Rudina Dembacaj ka treguar me postimin e fundit në ‘Instagram’ se ka kaluar një nga ditët më të bukura pranë njerëzve më të dashur të saj.

“Sot ishte ditë shumë e veçantë për familjen tonë të madhe. Pagëzimi i të dy Viktoria-ve, Nardit, Ertës, Amantias, Leos dhe Markut. Falenderoj zotin për këtë ditë”, ka shkruar Rudina krah fotove me Markun dhe fëmijët e tij.rudinadembacaj instagram story,rudinadembacaj, rudinadembacaj,

Dembacaj ka ndàrë në ‘Instastory’ gjithashtu disa foto të vogëlushes së saj edhe me Aleksin duke treguar se ai është gjithmonë pranë vajzës së tyre. Siç duket Marku dhe Aleksi janë bërë bashkë në këtë moment të rëndësishëm dhe të veçantë për Viktorian.

E pyetur nga ndjékësit më parë se çfarë raporti gëzon Marku me Aleksin, Rudina ka treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë për shkàk të vajzës së vogël, Viktoria./revistawho.comrudinadembacaj instagram story,rudinadembacaj, rudinadembacaj, rudinadembacaj instagram story,rudinadembacaj, rudinadembacaj, Rudinadembacaj Sot ishte dite shume e veçante per familjen tone te madhe! Pagezimi i te dy Viktoria-ve,Nardit,Ertes,Amantias,Leos dhe Markut!  Falemderoj Zotin per kete dite! Ju dua ❤️ Photo by Rudinadembacaj on June 14, 2020. Image may contain: 5 people, people standing, child, wedding and indoorRudinadembacaj Blessed ✝️💜 #viktoriaakullorja #viktoriaqumeshtorja Photo shared by Rudinadembacaj on June 14, 2020 tagging @holtaramadaniofficial, and @jur.agushiphotography. Image may contain: 2 people, people standingRudinadembacaj Sot ishte dite shume e veçante per familjen tone te madhe! Pagezimi i te dy Viktoria-ve,Nardit,Ertes,Amantias,Leos dhe Markut!  Falemderoj Zotin per kete dite! Ju dua ❤️ Photo shared by Rudinadembacaj on June 14, 2020 tagging @viktoriafrroku, @leofrroku.1, @jur.agushiphotography, and @erta_frroku. Image may contain: 8 people, people standing and shoes

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!