Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë nisur pushimet në Porto Montenegro, një destinacion jahtesh luksoze në Mal të Zi!

Çifti i njohur i showbiz-it që e bëri publike ròmancën gjatë karantinës, po shijon këto ditë pushimesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Romeo ka publikuar disa pamje nga pushimet me Jonidën, ku nuk mungon as një video e këndshme e një rréngu që i punoi ai.JONIDA MALIQI Date night with Tigger & Tweety 🥂 Photo by JONIDA MALIQI on June 20, 2020. Image may contain: 1 person, sitting

Në përpjekje për t’i realizuar një foto buzë pishinës, Romeo e shtýn Jonidën në pishinë, e cila përfundon në ujë me gjithë peshqír dhe syze.

“Shiko pak majtas”, i thotë aktori partneres së tij, e cila pati besimin se do t’i realizonte një foto të bukur, por jo!

Mali i Zi është destinacioni i radhës i pushimeve të çiftit, pas atij në jug të Shqipërisë ku Romeo dhe Jonida kaluan disa ditë fantastike gjatë pandemisë.

Çifti pranoi lidhjen nëpërmjet disa videove në TikTok dhe që atëherë në rrjete sociale kanë ndàrë herë pas here momente së bashku.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!