ajza e Robertit dhe Norës duket se është shumë e lídhur me tezen e saj, këngëtaren Era Istrefi.

Vogëlushja duket se është një fanse e këngëtares dhe ka gjithmonë dëshirë ta imitojë dhe të duket njësoj si Era, raporton ArkivaNews.erais

Këngëtarja ka postuar në instastory disa foto ku vogëlushja shihet me paruke në ngjyrën e flokëve të Erës dhe me make up njësoj si këngëtarja.

“Ajo do flokët dhe make up-in tim”, shkruan Era krahas fotove të shpërndara në instagram ku ajo dhe Era duket identike me njëra tjetrën.era

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!