Olsi Bylyku dhe Egli Tako zyrtarizuan lídhjen e tyre vitin që lamë pas, duke u bërë një nga çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar.

Ata shpesh ndajnë video gazmore me ndjékësit, duke treguar rreth marrëdhënies së tyre veshur me nota humori, sikùndër i takon Olsit.

Mirëpo, ditën e sotme ka qenë e dashura e tij, Egli, ajo që na ka bërë të qeshim me videot e shpërndara në Instastory.

Videot janë shkëpùtur nga videoklipi i ri që po xhiron aktori, i cili shihet mbi një jaht me disa vajza.

Ah, Olsi Bylyku për ty paska qenë jeta mor djalë. Ma bëre jetën si deshe, bravo bravo”,- thotë Egli, ndërkohë Olsi ia kthen: “Faleminderit, faleminderit!”.

Pra, sikundër mund ta kuptoni Egli nuk është fare xhéloze, madje e mbështet të dashurin e zemrës në çdo gjë.

Olsi po xhiron klipin e ri “Diablo”, për të cilin nuk ka ende një datë publikimi, teksa siç duket nga videot xhirimet po bëhen në mes të detit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!