Rezarta Shkurta ka rréfyer sot historinë e fotove të saj në Instagram dhe arsyen përse pozon gjithmonë pa qeshur!

Ajo ka publikuar sot një foto ku shfaqet në pishinë me rroba banjo, me kokën e ulur poshtë dhe nëse po pyesni përse nuk ka qeshur as në këtë foto, Rezi e ka një përgjigje. Bukuroshja tregon se ndodh një lùftë e vërtetë për të bërë një foto të hajrit dhe me sa duket bashkëshorti Ermali nuk ia plotëson dëshirën.

Gjithmonë shérri nis me fjalinë: Si është e mundur, mua, që fotografoj të gjithë, s’më shkrépet një foto e hajrit? Dhe sigurisht që pas një débati të madh, fytyra e saj përfundon kështu.Image may contain: 1 person

“E dini pse unë nuk qesh asnjëherë në foto? Sepse pas çdo fotoje time, fshihet një super shérr nga pas kuintave!🤪 Fjalia fillon me: Si është e mundur, unë fotografoj të gjithë, mua s’më shkrepet një foto e hajrit😭 Dhe në fund pas një lùfte më në fund me zor me shkrépet një foto, dhe kuptohet që fytyra ime është kështu😤”.

Rezarta mendon se vajzat e kanë një partner që iu bën foto pa ankesa, nuk duhet të ankohen, ndaj e kanë të ndaluar të komentojnë në foton e saj:

“Vajzat që i dashuri, burri i bën foto të bukura pa ankesa janë të përjàshtuara të bëjnë koment këtu 🥴🤪 “, shkruan Rezarta.Rezarta Shkurta E dini pse une nuk qesh asnjeher ne foto? Sepse pas cdo fotoje time, fshihet nje super sherr nga pas kuintave!🤪
Fjalia fillon me: Si eshte e mundur , une fotografoj te gjithe mua sme shkrepet nje foto e hajrit😭 Dhe ne fund pas nje lufte me ne fund me zor me shkrepet nje foto, dhe kuptohet qe fytyra ime eshte keshtu😤
Vajzat qe i dashuri, burri i ben foto te bukura pa ankesa jane te perjashtuara te bejen koment ketu 🥴🤪 Photo by Rezarta Shkurta on June 17, 2020. Image may contain: one or more people and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!