Ditën e djeshme, në media u përfol për príshje të marrëdhënieve mes dy prej reperëve më të suksesshëm të momentit, Capital T dhe Majk.

U tha se shkak për zénkën mes djemve ishte bërë kënga e re e Kapos në bashkëpunim me Ledri Vulën, që do të jetë pjesë e albumit të tij “Skulpturë”.

Aludimet nisën pas postimeve të dy djemve në InstaStory, të cilat u dukën si thùmba për njëri-tjetrin.

Ka qenë Majk i pari që ka bërë një postim plot òfendime ndaj dikujt, pa përmendur emër, në InstaStory.

Capital T postoi gjithashtu këtë foto, që dukej si një kùndërpërgjigje, ku shkruante:

“Përse ùrrejtje kur unë kam shfaqur dashuri. Përse je i ínatosur vëlla?”

Mirëpo, me postimin e fundit në InstaStory, Kapo kërkon të sqarojë publikisht raportin mes djemve.

Reperi i drejtohet Majkut me një mesazh publik krahas fotos së lajmit të tyre.

“Ka je? Qyyyysh? A thu a janë për mu more?”-shkruan Capital T krahas postimit, duke etiketuar Majkun.

Ndërkohë, nuk kemi ende asnjë përgjigje publike nga Majk!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!