“Pasha jetën” ishte bashkëpunimi i tyre më i suksesshëm dhe fansat e pritën me padurim!

Por gjërat me Capital T dhe Majk duket se nuk janë më si më parë, ose të paktën kështu përflitet në media.

Shkak për këtë janë bërë disa postime të dy artistëve në rrjetet sociale, të cilat na bëjnë të dyshòjmë se e kanë me njëri-tjetrin.

Ka qenë Majk i pari që ka bërë një postim plot oféndime ndaj dikujt, pa përmendur emër, në InstaStory.

Ky postim është pasuar një një tjetër i Capital T, që duket si një kundërpërgjigje.

“Përse urréjtje kur unë kam shfaqur dashuri. Përse je i inàtosur vëlla?”, është shprehur reperi.truekapo instagram story,truekapo, truekapo,

“Prive.al” shkruan se kjo hatérmbetje vjen pas konfirmimit të duetit të Capital T me Ledrin i cili publikohet pasnesër si pjesë e albumit “Skulpturë”.

Bashkëpunimi duket të mos i ketë pëlqyer Majk, i cili nuk ka publikuar asgjë nga projekti i ri i Trímit, në shenjë mbështetjeje sikur bënte gjithmonë! Të jetë kjo arsyeja?majkaveli instagram story,majkaveli, majkaveli,

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!