Një ndër çiftet më interesante dhe ndër më të komentuarit gjatë kësaj periudhe ka qenë modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda.

Pasi kaluan karantinën së bashku, ata vendosën të mos fshíhen më dhe madje Eros konfirmoi hapur lídhjen me Oriolën.

Në rrjete sociale nuk kanë mùnguar fotot e videot nga i njëjti vend dhe duket se ata kanë kaluar kohën më të bukur me njëri-tjetrin në izòlim.

Siç shihet, bashkëjetesa e ka afruar shumë dyshen, aq sa gjërat qenkan bërë familjare!

Burime për “Gazetën Panorama” tregojnë se familjet e të dyja palëve janë takuar, ndaj Oriola dhe Eros janë gati të shpallin fejesën.

Pritet vetëm që çifti të shkëmbejë unaza dhe ky moment është shtyrë deri në përfùndimin e gjendjes së pandemisë.

Oriola është gati t’i thotë “Po” mashkullit që i ka vjédhur zemrën, ndërsa ne po presim me padurim derisa ky moment të ndodhë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!