Aktorja Olta Gixhari po shijon pritjen e ëmbël dhe duket se është në kùlmin e lumturisë së saj.

Tashmë që është shtatzënë, ajo është më aktive se kurrë në rrjete sociale dhe veç pozave me barkun e rrumbullakosur, ka ndàrë sot edhe një mesazh të rëndësishëm për të gjitha femrat.

Ajo i bën thirrje gjinisë femërore të mos tùrpërohet nga ndryshimet e trupit gjatë pritjes së ëmbël, pasi femrat janë të vétmet që mund të sjellin në jetë një mrekulli.

Krahas fotos me barkun e rrumbullakosur që bëri nàmin në rrjet, aktorja ka shkruar:

“Zoti ka bërë mrekulli me trupin e femrës, gjínjtë të fryrë nga qumështi, bark i rrumbullakosur si një vend spécial ku rrisim kryeveprën tonë. Shijojeni shtatzëninë, mos kini tùrp nga trupi juaj në këtë proces magjik. E ka fal Zoti femrën! Ju dua qenie të bukura që vetëm dashuri përcillni!”- është mesazhi i fuqíshëm i Oltës në postim.

Ende nuk dihet në cilin muaj të pritjes së ëmbël është aktorja apo gjinia e bebushit. Për më tepër, bukuroshja vazhdon ta mbajë të fshéhtë portretin e partnerit, me të cilin po jeton që prej fillimit të karantinës në Spanjë.Olta Gixhari Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam ? 🤗 Photo by Olta Gixhari in Spain. Image may contain: 1 person, standing, tree and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!