Pas fotos së ëmbël me barkun e rrumbullakosur në muajin e saj të nëntë, Olta Boka ka vendosur që t’i dedikojë si rrallëherë fjalët më të ndjéra partnerit të saj.

“Ti je pikënisja e kapitullit më të bukur të jetës sime! Sidoqoftë e ardhmja, sot më lejo të të shtrëngoj dorën dhe së bashku t’i japim ngjyra aventurës që kemi nisur. Kështu do ta kemi më të lehtë të themi që historia jonë i përngjan një fotografie, në çastin e shkrepjës të së cilës, buzëqeshëm të lumtur për të mbetur të tillë deri në fund”, ka shkruar këngëtarja krah pozës ku është përqafuar së bashku me partnerin e saj.𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 Ti je pikenisja e kapitullit me te bukur te jetes sime! Sidoqofte e ardhmja, sot me lejo te te shtrengoj doren dhe sebashku t'i japim ngjyra aventures qe kemi nisur... Keshtu, do ta kemi me te lehte te themi qe historia jone i perngjan nje fotografie, ne castin e shkrepjes te se ciles, buzeqeshem te lumtur per te mbetur te tille deri ne fund... #aboutyesterday #babyshower #babygirl🎀 
#babybeagiantlettheworldbesmall Photo by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 in Babyshower with @frederikaartimartesor, @ujvarahajdariofficial, and @fjoralbamaliqi_photographer. Image may contain: 2 people, wedding

Olta ka ndarë edhe në ‘Instastory’ disa pamje nga festa e shtatzënisë së bashku me mikeshat e saj më të mira.

Këngëtarja e ka personalizuar të gjithë festën në ngjyrën rozë, duke krijuar kujtimet më të bukura për të voglën e saj.Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar - Bota Sot

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!