Reperja Tayna ka filluar të ekspérimentojë shumë lidhur me flokët dhe këtë e kemi vënë re sidomos kohët e fundit ku ka ndryshuar vazhdimisht look.

Këtë herë Tayna i është rikthýer sërish flokëve të gjata në ngjyrë rozë dhe duhet pranuar që duket shumë e këndshme.Tayna Hola papi🌸 Photo shared by Tayna on June 25, 2020 tagging @sellmakasumoviq, @kacilleshi, and @ajkune_professional. Image may contain: 1 person

Taynës i shkon kaq shumë ky look i ri, saqë edhe fansat e miqtë e saj e kanë vënë re dhe e kanë komplimentuar.

Kjo nuk është hera e parë që e shohim këngëtaren me flokët në ngjyrë rozë, por këtë herë e ka théksuar edhe më shumë ngjyrën dhe duket shumë térhéqëse.Tayna M'ka marr malli me 🔥😍 Photo by Tayna in Luzern, Switzerland with @djdust, @rinorhykolli, and @avalonclubluzern. Image may contain: one or more people and text

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!