Reperi i njohur Stresi nuk lë rast pa treguar vlerësimin dhe dashurinë e madhe që ka për babain e tij.

Në profilin e reperit në Instagram nuk mungojnë pozat e shumta me të atin, i cili është një figurë jo pak e njohur për publikun shqiptar.

Sot, ky i fundit feston ditëlindjen dhe Stresi nuk ka vonuar t’i bëjë një urim publik në rrjete sociale.

Reperi “bàd boy” ka hapur zemrën duke shprehur ndjenjat më të sinqerta për të atin, si dhe e falenderon publikisht për gjithçka që ai ka bërë për të.

“Me pak fjalë po me shumë dashuri! Urime për Babin më të mirë në botë, ne nuk kemi fjalë për me të falenderu për gjithçka qe ke bërë e vazhdon të bësh për ne, ishe mësuesi dhe shoqëruesi jonë gjatë gjithë këtyre viteve ,shpresoj të jesh krenar me neve, sepse na vërtetë jemi shumë krenarë dhe me fat që kem një babë si ty ,këshillat tua janë si melodia më e ëmbel për neve ,ti je superheroi jonë i parë dhe ashtu vazhdon të mbetesh përherë, Babush fjalë ka shumë po asnjë e duhura për ta shpreh dashurinë dhe mirënjohjen qe kem për ty, thjesht faleminderit për gjithçka! Të paçim përherë, URIME DITËLINDJEN ,gezofsh e festofsh edhe shumë tjera pranë neve ,TË DUAM SHUME”- janë fjalët e Stresit krahas postimit.

Së fundmi, reperi është përfolur për ndàrje me partneren e tij, Keisin, e cila ndodhet në Kanada. Mirëpo pavarësisht ndàrjes, Stresi habiti me deklaratën e tij të fundit, teksa shprehu dëshirën për të pasur një fëmijë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!