Muajin që lamë pas, aktorja e njohur Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo po qëndron në Spanjë me partnerin, foton e të cilit e ka ndàrë vetëm së fundmi në rrjete sociale.

Megjithatë, bukuroshja preferon të vazhdojë ta mbajë të fshéhtë portretin e babait të fëmijës së saj.Olta Gixhari New size old tricks #pregnant #spain #seksimama 😅 Photo shared by Olta Gixhari on June 06, 2020 tagging @bershka. Image may contain: one or more people

Ende nuk dihet në cilin muaj të shtatzënisë është saktësisht aktorja, mirëpo në rrjete sociale nuk mungojnë tashmë fotot e shumta me barkun e rrumbullakosur.

Vetëm pak minuta më parë, Olta ka marrë vëmendjen e rrjetit me një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon barkun e rrumbullakosur që i është rritur shumë.

Ajo ka pozuar përpara pasqyrës dhe e themi me plot gojën se duket një bishë e vërtetë dhe mami më séksi që na kanë zënë sytë!

Si mendoni ju?

Megjithëse flet shpesh për shtatzëninë dhe përgatitjet e shumta, Olta ende nuk e ka zbuluar për ndjékësit gjininë e bebushit dhe duket se do të na lërë kuriozë edhe për disa kohë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!