Ditën e djeshme, Enca mori vëmendjen e Instagram-it me një pozë tòpless në një plazh në jug të Shqipërisë, duke i vënë flàkën rrjetit.

Ajo ka vendosur të shijojë disa ditë pushime larg zhurmave të kryeqytetit, mirëpo gjejeni pak kush e shoqëron?

Reperja e njohur Rina Balaj!enca instagram story,enca, enca,

Dy vajzat habitën fansat teksa publikuan në InstaStory foto me njëra-tjetrën ndërkohë që laheshin në det, ndërsa Rina tregoi me humor se Enca po i mësonte notin.

Nuk e dimë për ju, por ne nuk mendojmë se takimi ka qenë thjesht rastësi.

Ku i dihet, Enca dhe Rina mund të jenë duke realizuar bashkëpunimin e tyre të parë, i cili mund të jetë një tjetër hit bòmbë këtë verë.enca instagram story,enca, enca,

Madje, ato kanë realizuar një look me gërsheta matchy-matchy dhe do të dukeshin yll së bashku në videoklip.

Dy vajzat ruajnë prej kohësh raporte të mira me njëra-tjetrën dhe ne duam ta besojmë që po sjellin një këngë së bashku.

Megjithatë, mbetet ende të presim!ENCA Princesha e Drimadhesit arriti 🧜🏻‍♀️ Photo by ENCA in Drymades Inn. Image may contain: one or more people, cloud, sky, outdoor and natureRina Shume ☀️ ne @drymades.inn 😘
Konga Fallin’ in Love del te enjten 18.06.2020 😍 @alphapoporiginal Photo shared by Rina on June 16, 2020 tagging @sallondivalumturi, and @melas_style_. Image may contain: 1 person, standing, ocean, sky, outdoor, nature and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!