Këngëtarja Morena Taraku është zakonisht shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto dhe video të shumta duke i informuar vazhdimisht fansat lídhur me përditshmërinë e saj si dhe jetën profesionale.

Së fundmi Morenën e kemi parë në super formë ndërsa pozon me një palë bíkini ngjyrë blu.

Ajo ka treguar format e saj perfekte me një video duke kërcyer mjaft provòkuese përpara pasqyrës.K I N G   M T  ♔ 💙 Photo by K I N G   M T  ♔ on June 20, 2020. Image may contain: 1 person, standing, tree and outdoor

Këngëtarja shohim se ka ndryshuar gjithashtu look duke errësuar sërish flokët pas çeljes së ngjyrës disa muaj më parë.

Morena shfaqet si gjithmonë në formë perfekte dhe kjo nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat të cilët e kanë komplimentuar për fotot dhe videot që poston në rrjetet sociale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!