Këngëtarja Morena Taraku ka nisur pushimet dhe shpesh herë e kemi parë të postojë foto dhe video ku shfaqet në formë perfekte.

Këtë herë ajo ka postuar një video e shtrirë në shezlon ndërsa shfaqet ‘tòpless’ duke shijuar një pije.K I N G   M T  ♔ SOME 🧡 SOME 💙 Photo by K I N G   M T  ♔ on June 25, 2020. Image may contain: 1 person, outdoor

Këngëtarja mban veshur vetëm një palë bíkini në ngjyrë gri ndërsa po shijon fundjavën dhe rrézet e diellit.

Këngëtarja ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga miqtë dhe fansat e saj, të cilët si gjithmonë e kanë komplimentuar për format e saj dhe për mënyrën se si duket.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!