Moderatorja Hygerta Sako është një prej femrave më të bukura të ekranit e cila prej vitesh drejton emisionin sportiv në TVSH.

Atë e shohim gjithonë të kuruar dhe në formë perfekte në fotot e shumta që poston në instagram.

Këtë  herë Hygerta ka postuar disa foto ku shfaqet mjaft joshese mbuluar me peshqir dushi, raporton ArkivaNews.Hygerta Sako Peace... ☀️@fafa_resorts 😍 Photo by Hygerta Sako in Grand Blue Fafa Resort & SPA. Image may contain: 1 person, shoes, tree, sky and outdoor

Ajo pozon ulur në ballkonin e një resorti ndërsa është duke konsumuar mëngjesit.

Hygerta shfaqet në super formë dhe ka marrë komplimenta të shumtë për pamjen e saj, ndërsa pozon gjithë stil.

“Jeta fillon pas kafes”, shkruan Hygerta krahas fotos së postuar në instagram, ku nuk mungojnë komplimentat nga miqtë dhe fansat e saj.Hygerta Sako Life begins after coffee @fafa_resorts 🦋 Photo by Hygerta Sako in Grand Blue Fafa Resort & SPA. Image may contain: 1 person, sitting and indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!