Moderatori Ermal Peçi është nxéhur me kolegen e tij Ester Bylyku ishte I ftuar në emisionin e saj “Glamour Zone”.

Bylyku ishte duke parë në telefon kur Peçi ishte duke iu përgjigjur pyetjes së moderators dhe ky veprim e nxéhu së tepërmi.Vajzat e ekranit nuk janë të mira në jetën reale”- I dha fund ...

Moderator Ermal Peçi, me humor I tha Ester Bylykut që do ia bënte copash telefonin nëse nuk e shihte në sy kur fliste.

“Unë jam shumë qef që njerëzit të më shohin në sy, dhe do ta marr atë telefonin e do ta bej copash Ester Bylyku. Se na ke futur në një dhomë të errët ktu…”- reagoi Peçi dhe të dy filluan të qeshnin.Ta mora telefonin ta bëra copash', moderatori shqiptar nxehet me ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!